سلام ، به سایت سُنَّت خوش آمدید.

کارخانه :اصفهان شهرک صنعتی باقرآباد نمایشگاه مرکزی :اصفهان خیابان امام سجاد
ایران ، اصفهان

درباره ما

شرکت صنایع غذایی سُنت

صنایع غذایی سنت در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید انواع ترشیجات و شوریجات با استفاده از بهترین و تازه ترین سیفی جات ومیوه جات در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا تأسیس گردید . فضای کارخانه با وسعت ۲۰۰۰۰ متر مربع و با زیربنایی برابر ۱۰۰۰۰ متر مربع در ۴۵ کیلومتری اصفهان واقع در منطقه ای خوش آب و هوا قرار گرفته است. پس از گذشت چندین سال سابقه و فعالیت درخشان در زمینه تولید بیش از ۵۰ نمونه محصول جدید با کیفیت برتر با چیدمان و ترکیبات میوه ای با ظروف کاملاً بهداشتی و نشکن از جنس پلی اتیلن می باشد که می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان در داخل و خارج از کشور باشد و نیز مفتخر است که با بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه مواد غذایی و با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک و همچنین با در اختیار داشتن چندین هکتار از اراضی زیر کشت و باغات میوه جهت تأمین محصولات اولیه غذایی خود یکی از پیشگامان تولید این محصول جدید در ایران باشد . این شرکت نقش موثری در ایجاد اشتغال در منطقه و کمک به توسعه بازار های داخلی و همچنین ایجاد یک فضای رقابتی باز در جهت تولید با کیفیت از محصولات داشته است و موفقیت خود را در این صنعت مرهون همکاری ادارات و سازمان های مربوطه ، کارکنان و متخصصین مجرب خود در به کارگیری تکنولوژی پیشرفته روز جهان می داند . تنوع پذیری در ظروف و بهبود مستمر در تولید و کیفیت محصولات که با اهتمام مدیریت و کارکنان پرتلاش این مجموعه محقق می گردد که از جمله اهداف شرکت سُنّت سپهر سپاهان می باشد.

جناب آقای حسین عابدپور مدیریت صنایع غذایی سُنّت که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را با پشتکار پی گرفته است با نگاهی به افق‌های بالاتر و حضور بیشتر در بازار تولید و مصرف، برنامه‌های گسترده‌ای را تدوین و برای اجراء آماده ساخته است.

جذب نیروی انسانی متخصص، نوسازی ماشین آلات، توسعه فضای تولید ،اعطای نمایندگی در تمامی شهرها و کشورهای مجاور و … برنامه‌های اجراء شده در همین راستا است که امید می‌رود با مدیریت توانمند و ایده های نو بتوان به چشم‌اندازهای تعیین شده دست یافت. صنایع غذایی سُنّت به عنوان بخشی از زنجیره تولید و عامل مهمی در حفظ سرمایه‌های مالی در بخش کشاورزی از جایگاه به سزایی برخوردار است. مجموعه صنایع غذایی “سُنّت” به عنوان حلقه‌ای در این زنجیره، با پذیرش همه سختی‌ها و کاستی‌هایی که هم اکنون در راه تولید و پیش پای تلاشگران تولید وجود دارد، با یاری جویی از پروردگار مهربان، همدلی همکاران، نگاه حمایتی مسئولان و پشتیبانی مردم عزیز کمر همت بسته است تا در بزرگراه تولید ” ترشیجات و شوریجات سالم” برای تأمین امنیت چاشنی غذا ، ایجاد اشتغال و توسعه پایدار، گام هایی موثر بردارد. ما بر این باوریم که جامعه تولید کننده ایرانی با عشق به کشور، احترام به مردم و برخورداری از اعتقاد دینی در راه تولید “بهترین ها” همواره می‌کوشد تا ضمن تأمین نیاز‌های داخلی بتواند با عرضه فرآورده‌های قابل رقابت، در بازارهای جهانی حضور یابد.

مدیریت شرکت

استراتژی و چشم انداز

پس از سالها کسب تجربه در زمینه تولید و فروش و صادرات، صنایع غذایی سُنّت برای دسترسی راحتر و رفاه حال مشتریان خود و ارائه تمامی تولیدات خود تصمیم به ایجاد نمایشگاه دائمی ترشیجات و شوریجات سُنّت گرفت. این نمایشگاه واقع در استان اصفهان،خیابان امام سجاد(ع)، ۱۰۰ متر مانده به زیرگذر گلزار شهدا، نمایشگاه صنایع غذایی سُنّت جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۴-۳۶۶۰۳۵۴۱-۰۳۱ تماس حاصل نمایید.